Chicken Soup For The Kid's Soul
dziecko, balsam dla duszy
Ag2S

Jack Canfield i Mark Hansen, autorzy bestsellerowej serii "Balsam dla duszy", wspólnie z Patty Hansen (żoną Marka) i Irene Dunlap przygotowali pierwszy Balsam przeznaczony dla dzieci. Dzieciaki chciały mieć własny Balsam dla duszy i oto go mają! Balsam dla duszy dziecka został napisany dla czytelników w wieku szkolnym. Czasami wydaje ci się, że życie to fantastyczna zabawa, lecz bywa i tak,...

Dzieciaki chciały mieć własny Balsam dla duszy i oto go mają! Balsam dla duszy dziecka został napisany dla czytelników w wieku szkolnym. Czasami wydaje ci się, że życie to fantastyczna zabawa, lecz bywa i tak, że okazuje się strasznie skomplikowane: wszędzie, gdziekolwiek spojrzysz, widzisz przemoc i agresję, coraz więcej rodziców się rozwodzi albo po prostu masz wrażenie, że nie jesteś taki jak inni. W tej książce znajdziesz odpowiedzi i otuchę, pomoże ci ona urzeczywistnić marzenia. Czytając zabawne historyjki o przyjaźni i rodzinie, a także poważne opowieści o trudnych wyborach i odważnych dzieciakach, będziesz się śmiał, płakał i myślał. A przede wszystkim pogodzisz się ze sobą.

Katka | 2015-06-06

Co prawda czytałam tą książkę jako trochę większe dziecko, ale absolutnie było warto. Dzięki takim opowiadaniom, robi nam się lżej, nasze problemy przestają być tak olbrzymie, a świat staje się bardziej przyjazny. Książka, mimo że dla dzieci wyostrza nam obraz na to, co naprawdę jest ważne. Takie książki w dzisiejszych czasach są dzieciom bardzo potrzebne, aby dodawały otuchy i wskazywały właściwe drogi.

Ayla04 | 2012-03-31

Lektoriuszka | 2015-05-24