Stawka większa niż życie t. 3

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Stawka większa niż życie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
Irena

Zbych Andrzej (właśc. Safjan Zbigniew, Szypulski Andrzej) Tytuł ten był wydawany przez różne wydawnictwa i w różnej formie. Opowiada przygody Hansa Klossa

Tom 3 zawiera opowiadania:
7. Poszukiwany gruppenfuehrer Wolf

Igis | 2016-06-07
Na półkach: II WŚ, Przeczytane
Przeczytana: 2013 rok

Nie... Niepotrzebnie sięgałam po ten zapis serialu. Zupełnie bez charakteru, wgl mnie nie zainteresowała i nie przekazała wojennego charakteru, ani specyficznego "szpiegowskiego" klimatu serialu. Zawiodłam się i to bardzo. Czego się spodziewałam? Rozszerzenia akcji serialu, opisów, barwnego przedstawienia lat 40. No i tego nie było. Szkoda, bo seria mogłaby zdobyć wielki rozgłos dzięki serialowi, wystarczyło ją trochę "dopieścić".

Wściekły_Wąż | 2012-09-22
Przeczytana: 2011 rok

Obok Czterech pancernych jest to druga książka mojego dzieciństwa. Dzięki opowiadaniom Andrzeja Zbycha mamy możliwość poznać losy niesamowitego polskiego (a właściwie radzieckiego) agenta J-23. Każde opowiadanie jest oddzielna historią. Tak jak w serialu nie ma głównego wątku spajającego poszczególne przygody, jednak to w niczym nie przeszkadza w dobrej zabawie. Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Niektórych może irytować to, że J-23 zawsze znajduje się na właściwym miejscu we właściwym czasie lub to, że momentami wypowiedzi Kolssa są sztampowe. Moim zdaniem nie ma co się czepiać, zwłaszcza, że narzekając na to jednocześnie ogląda się angielskiego Bonda, który specjalnie inny nie jest. Ja świetnie się bawiłem przy tej książce i jeszcze nieraz do niej wrócę.

nellanna | 2010-07-16

Mam późniejsze wydanie, w dwóch częściach, ale o tej samej zawartości.

Bacchus | 2013-09-27

Klasyk!