Nocą po dniu miłości

Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy
miłość, uczucie, szaleństwo
BlackSparrow

Nie bez powodu mówi się, że miłość nie jedno ma imię. To skomplikowane na pozór ciepłe uczucie, może stać się powodem głębokich ran, zmian w psychice, które ciężko wyleczyć, ciężej nawet niż złamane serce. Główny bohater powieści opowiada nam o burzliwym związku z ukochaną Martą. Zagubiony mężczyzna nie może uwolnić się od jej wpływu, rozpaczliwie walczy o swoją indywidualność próbując wyrwać się z sideł własnego szaleństwa.

źródło opisu: http://www.nexto.pl/audiobooki/noca_po_dniu_milosci_p39072.xml

źródło okładki: zdjęcie autorskie

| 2015-10-24
Katarzyna Fikcyjna | 2014-03-22

Zakochałam się w tej powieści dawno temu. Miałam wtedy dziesięć kilo mniej i dwa razy więcej marzeń. Spodobał mi się sposób prowadzenia narracji. I na własne potrzeby nazwałam ją prozą poetyzujacą. Po latach przypomniałam sobie o niej i kupiłam na Allegro, by mieć ją na własność.

Joanna JJ | 2014-05-11
Przeczytana: 11 maja 2014

hmmm..."dojechałam" do 14 strony i pomyślałam sobie "dlaczego mam się katować?" Nie dałam rady dalej czytać, nuda, nuda i jeszcze raz nuda.
Oddaję do biblioteki jako nieprzeczytaną.

magia78 | 2015-06-01
Na półkach: Przeczytane, 2013, Audiobooki