Dyskusje o książce Kto zabił moją córkę?

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
7 lata temu
Czytamy w długi weekend
@Villiana - mam nadzieję, że film będzie ciekawszy. Dzisiaj zamierzam się do niego zabrać. Zdecydowanie brakowało mi tej osobliwości, którą tak gwarantują. Szczerze to sięgnęłam po tę książkę dla tego dreszczyku, ale cóż... Miała być to dla mnie nowość, bo ja raczej stronie od wszystkiego co później przekłada się na strach przed pójściem samemu do łazienki :D Tego się...
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Luty 2016)
Prezent od klubu Książki Kobiecym Okiem dzisiaj dotarł :)  W krainie kolibrów W krainie kolibrów
8 lata temu
Wymienię (maj 2015)
http://allegro.pl/led-stixx-osram-oprawa-led-najtaniej-i5403805888.html http://allegro.pl/polityka-1812-wyprawa-napoleona-na-moskwe-i5403066938.html
8 lata temu
wymienię/sprzedam (II kwartał 2014)
Wymienię:  Beta  Inne anioły  Zdrada  Czaropis  Świt demonów  Szubienica o zmierzchu  Zmrok  Władca wilków  Uwięziona
9 lata temu
wymienię/sprzedam (I kwartał 2014)
Dorzucam na wymianę  Maximum Ride:  Eksperyment
10 lata temu