Dyskusje o książce Powiedział mi wróżbita

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Cykl Zofii Mąkosy pt. Makowa spódnica tak mnie wciągnął, że dwa grube tomy przeczytałam w dwa dni. Uwielbiam takie powieści. Poprzednio miałam cudowną książkę Akuszerki Sabiny Jakubowskiej i też czytałam jednym tchem.Kto nie czytał temu polecam. Może ktoś zna takie historie o kobietach z XVII-XVIIIw chętnie o tematyce medycznej to bardzo proszę o wiadomość.
21 tyg. temu
Literatura jako podróż, pisarze jako przewodnicy, czyli wakacje z książką!
Gdzieś już kiedyś pojawił się podobny wątek, że kiedy i gdzie nie mierzyć się z piękną, wymagającą literaturą jak nie właśnie na wakacjach, kiedy czasu mamy dużo, a głowę wolną od problemów dnia codziennego... Ja polecam piękną i mimo wszystko stosunkowo mało znaną powieść podróżniczą:  Podróż do kresu nocy
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (MAJ 2020)
Ostatnio nic. A wcześniej zamówiłem książki takie jak:  Coś Coś  Człowiek, który spadł na ziemię Człowiek, który spadł na ziemię  Baśnie japońskie Baśnie japońskie
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2018)
Tak, 12 zł przesyłka 13 monitorowana
5 lata temu
Wymienie/Sprzedam (sierpień 2017)
mamy WRZESIEŃ, a to jest wątek na SIERPIEŃ. piszcie we właściwym, a nie tak bezmyślnie w starym...
6 lata temu
Czytamy w majówkę
 Dziewiąty wyrok Dziewiąty wyrok wczoraj zacząłem a potem jak skończę  Handlarz ksiąg przeklętych Handlarz ksiąg przeklętych
6 lata temu
Pokazuje 6 z 10