Bestia w aksamicie

Seria: Czarna Biblioteka
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Beasts in velvet
sav

Bestia - okrutny morderca grasuje po ciemnych zaułkach Altdorfu, największego miasta Starego Świata. Aby odnaleźć zabójcę, trójka niezwykłych bohaterów musi połączyć swe siły i przeciwstawić się narastającej histerii. Krwawe ślady prowadzą jednak na cesarski dwór...

źródło opisu: http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/jack_yeovil/bestia_w_aksamicie

źródło okładki: http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/jack_yeovil/bestia_w_aksamicie

sav | 2010-06-14

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to koszmarna jakość wydania. Nie wina autora, ale niestety literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne sprawiają, że czyta się tragicznie. Kolejna sprawa to jakość fabuły, która pozostawia równie wiele do życzenia. Niesmaczna, banalna, trochę bezsensowna. Postacie płaskie, całość bez polotu. Rzuciłam się na to z miłości do Warhammera, ale niestety sparzyłam się boleśnie.

Dankenvill | 2015-12-21
Łukasz | 2013-10-13