Perły damy pik

Wydawnictwo: Polski Dom Wydawniczy
przeznaczenie, tajemnica
Shirkus

Paulina jest atrakcyjną i rozgarniętą rudowłosą nastolatką. Mieszka u przyjaciółek swojej zmarłej matki. Kiedy przenosi się do Warszawy do ciotki Melanii, nie wie, że jedzie na spotkanie swojego przeznaczenia. Uosabia je dama pik, ze starej przedwojennej talii kart. Dama Pik wkracza również w życie spadkobierców amerykańskiego milionera Emmanuela Ruckerby'ego: zamiast majątku zostawia bowiem...

Dama Pik wkracza również w życie spadkobierców amerykańskiego milionera Emmanuela Ruckerby'ego: zamiast majątku zostawia bowiem swym dzieciom... kartę z damą pik! Wszyscy dziedzice Ruckerby'ego giną w tajemniczych okolicznościach. Co kryje się za tymi niewytłumaczalnymi zdarzeniami? Czy coś je łączy?

zuziaSama | 2016-09-27
Przeczytana: 1997 rok