Licytacja

Wydawnictwo: Amber
The Auction
licytacja scott justin
dona

W Londynie zostaje porwany Charles Hammond, pośrednik i negocjator w legalnych i nielegalnych transakcjach handlowych, człowiek o olbrzymich wpływach. Kidnaperzy przekazują zaszyfrowaną wiadomość, że zamierzają zorganizować licytację wśród wszystkich zainteresowanych życiem Hammonda. Od tego, kto wygra, będą zależeć losy wielkich firm, rządów i narodów. Prezes spółki telekomunikacyjnej Compel Inc. wysyła swego szefa ochrony na ratunek Hammondowi. Potencjalny wybawca ma naprzeciw siebie wielu potężnych wrogów, z KGB i CIA na czele.

cvallo2 | 2011-10-26
Na półkach: Przeczytane, 2011, Posiadam
Przeczytana: październik 2011

Ciekawy pomysł na fabułę i chyba tyle na plus, poza tym że da się przeczytać. Autor nie konsekwentny w stosunku co do głównego bohatera, było komandos FOK, a kiepsko pod wodą sobie radzi...Zakończenie trochę mnie rozczarowało - takie w stylu starych filmów sensacyjnych.

tukany3 | 2016-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2016