Love to spare
Grace

Każda inna dziewczyna na miejscu Jillian rozpłynęłaby się ze szczęścia - Bobby O'Neal, najprzystojniejszy chłopak w szkole, wyraźnie się nią zainteresował. Co więcej, wszystko, co robi, wskazuje na to, że jego zainteresowanie nie jest przelotne. Jillian nie wystarcza jednak to, że Bobby jest przystojny i popularny w szkole. Dziewczyna traktuje życie poważnie - przejmuje się nauką, każdą wolną chwilę poświęca dobrowolnej pracy na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Bobby to rozumie i akceptuje, ale sam nie chce się zmieniać, nawet po tym, jak Jillian wytyka mu powierzchowność i bezduszność. Wszystko wskazuje na to, że ich miłość nie ma szans.

Chyba że Bobby nie jest aż tak powierzchowny?

A może ona przestanie oczekiwać zbyt wiele.

[Da Capo, 1996]

Weronika | 2016-07-19

Czytałam książki z tej serii jak miałam 13 lat. I wtedy to była magia!:) Nie mogłam się oderwać. Gorąco polecam młodym czytelnikom. Książki lekkie, łatwe i przyjemne, bez poczucia żenady;)

Ilka | 2013-01-16
Przeczytana: 2013 rok

Króciutka książeczka bez większych rewelacji.

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 09 kwietnia 2006