Pora umierać. Wspomnienia, refleksje, anegdoty

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-363-7
Krzysztof Zanussi, film
Pistacia

Krzysztof Zanussi, autor, którego ani w Polsce ani na świecie przedstawiać nie trzeba, opowiada o swoim życiu, filmach i drodze artystycznej. Wspomnienia światowej sławy polskiego reżysera to nie tylko zapis historii indywidualnej, ale również ważny komentarz do sytuacji współczesnego kina, sytuacji współczesnego artysty i całego pokolenia polskich twórców. Książka ukazuje się w roku jubileuszu 60-lecia urodzin Krzysztofa Zanussiego i 30-lecia jego debiutu fabularnego.

[opis wydawcy]

mariola | 2016-09-30