Smok i dżinn

Tłumaczenie: Zbigniew A. Królicki
Wydawnictwo: Rebis
The Dragon and the Djinn
83-71-20631-3
cykl smok i jerzy, fantasy
Dzieckokwiatu

Tym razem przed Jamesem Eckertem stoi proste zadanie : wraz z przyjacielem, sir Brianem Nevilleem - Smythem, ma się udać do Ziemi Świetej, gdzie ten chce prosić ojca swej ukochanej o jej rękę. Proste ? W teorii owszem. Po piratach, olbrzymach morskich i innych niespodziankach natykają się na dżinna i cała sprawa staje się najniebezpieczniejszą wyprawą Smoczego Rycerza. Dżinn bowiem ma większą władzę nad dobrem i złem niż najpotężniejszy z magów.

Moridin | 2016-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2016

Książka dobra Lubie książki tego autora

Matylda Saresta | 2015-10-06

Przednia zabawa, zabawne i błyskotliwe dialogi, smok, fantasy - coś, co uwielbiam!:-)

Aliath | 2016-12-23
1414 | 2016-04-11