Virtualo -50% thriller

Tłumaczenie: Stanisław Głąbiński
Wydawnictwo: Przedsiębiorstwo Zagraniczne TESCO
Agent in place
dona

Pełna napięcia powieść, której akcja toczy się w Związku Radzieckim. Ben Bassett - amerykański dyplomata, szantażowany przez KGB ujawnia tajemnicę Ironweeda. Kim jest Ironweed, amerykański agent pełniący odpowiedzialną funkcję we władzach ZSRR? Czy naprawdę Amerykanie mają swojego człowieka w Politbiurze? Zaskakujące rozwiązania, dramatyczna akcja. Ucieczki, przesłuchania, miłość - wszystko w tej książce.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Krzysztof | 2012-07-01

Zręcznie napisany, pomysłowy thriller szpiegowski przedstawiający kulisy pierestrojki. Jeśli chodzi o ciężar gatunkowy, to umieściłbym go gdzieś pomiędzy Forsythem a Le Carré - lektura jednocześnie rozrywkowa i dość realistyczna.

portos | 2016-10-05
hunter | 2015-08-15