Po pierwsze ZACHOWAĆ DYSTANS

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-433-1
Andrzej Łapicki
Pistacia

Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, reżyser, człowiek niezwykle zaangażowany w sprawy swojego środowiska, opowiada o życiu na scenie i poza nią - serio i z tytułowym "dystansem". Dzieciństwo i dorastanie do zawodu, aktorstwo, środowisko zawodowe, najważniejsi ludzie, miejsca, najważniejsze role - tematy poruszane przez dziennikarzy i zdjęcia z prywatnego archiwum Andrzeja Łapickiego budują ciepłą atmosferę tej wspomnieniowej książki.

[opis wydawcy]

mariola | 2016-09-30