Nazywam się Archer 2

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
The Name is Archer 2
archer macdonald ross
dona

Zbiór opowiadań sensacyjnych świetnego pisarza amerykańskiego, o którym napisano w "Times Book Review", że „doprowadził do perfekcji typ amerykańskiego prywatnego detektywa, unieśmiertelniony już przedtem przez Hammetta i wycyzelowany przez Chandlera”. Akcja wszystkich opowiadań toczy się w słonecznej Kalifornii. W życie każdego z bohaterów wkracza pewnego dnia detektyw Lew Archer. Inne książki Rossa Macdonalda o detektywie Archerze to: „Zdradliwa toń”, „Ruchomy cel”, „Uśmiech śmierci”, „Błękitny młoteczek” oraz „Kobiety Wycherly'ego”.

apolinary | 2015-09-11
Piramidox | 2014-01-19