Nazywam się Archer 1

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
The Name Is Archer 1
archer macdonald ross
dona

Zbiór opowiadań sensacyjnych świetnego pisarza amerykańskiego, o którym napisano w "Times Book Review", że „doprowadził do perfekcji typ amerykańskiego prywatnego detektywa, unieśmiertelniony już przedtem przez Hammetta i wycyzelowany przez Chandlera”. Akcja wszystkich opowiadań toczy się w słonecznej Kalifornii. W życie każdego z bohaterów wkracza pewnego dnia detektyw Lew Archer. Inne książki Rossa Macdonalda o detektywie Archerze to: „Zdradliwa toń”, „Ruchomy cel”, „Uśmiech śmierci”, „Błękitny młoteczek” oraz „Kobiety Wycherly'ego”.

ewa | 2017-05-03
michaltrudny | 2016-01-05