Obraz, przestrzeń, popkultura. Inspiracje badawcze w polu pedagogiki społecznej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
978-83-7611-233-6
Pistacia

Publikacja jest niezwykle interesująca pozycją wydawnicza, znacząco poszerzającą zakres poszukiwań badawczych pedagogiki społecznej, inspirującą także tych badaczy, których uwaga koncentruje się na dążeniu do lepszego zrozumienia procesów składających się na formację podmiotu, jego zakorzenienie kulturowe oraz społeczne uczestnictwo. [...] Praca znacząco poszerza zakres problemów mieszczących się dzisiaj w dziedzinie zainteresowań pedagogów społecznych. ( z recenzji dr hab. Jacka Piekarskiego).

sylwia-iga | 2013-12-28
poppins | 2011-02-22