Dziewczynka z przyszłości

Tłumaczenie: Elżbieta Zychowicz
Cykl: Przygody Alicji (tom 4)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Diewoczka iz buduszczego
alicja, XXI w
Irena

Kolejna powieść z cyklu opowieści o Alicji, dziewczynce z XXI wieku. Przeżywamy z Alicją wiele niezwykłych przygód na Ziemi i w Kosmosie, w fantastycznym świecie dwudziestego pierwszego wieku.

buraukkaforesee | 2015-01-09
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 08 stycznia 2015

To nie jest książka TYLKO dla dzieci. Myślę, że w każdym wieku można się nią zainteresować.
<edytowana> Są kolejne części! Pozdrawiam

Krzysztof Lipka | 2012-11-23
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, S-F
Przeczytana: 01 stycznia 1995

Jedna z pierwszych powieści SF, którą przeczytałem w swoim życiu. Z perspektywy czasu wydaje się być bardzo naiwna, ale chyba właśnie w tym tkwi jej urok. Duży plus dla Bułyczowa za dużą dawkę humoru.

Carnival | 2014-12-09

Jak dla mnie absolutne "must read" dla dzieci. Moja 5-letnia córeczka pokochała przygody Alicji tak jak ja. Polecam każdemu do poczytania i pośmiania się.

Maciej | 2011-07-26
Przeczytana: 31 lipca 2011

Czytałem tę książkę w dzieciństwie i uznałem, że muszę znów po nią sięgnąć. Wspaniale się bawiłem odkrywając od nowa przygody rezolutnej Alicji.

aszu | 2015-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2015

Powróciłem do tej książki po około 20 latach. Ku mojemu zdziwieniu, wciąż pamiętałem całkiem spore fragmenty fabuły. Naturalnie, czytałem ją z zupełnie innej perspektywy, niż jako nastolatek. To pozycja dla zdecydowanie młodszych czytelników, jednak pewny jestem, że ta lekka fantastyka będzie im się podobać.

lavinka | 2015-12-01
Przeczytana: 2015 rok

Coś dla młodszych adeptów fantastyki, w sam raz do czytania dziecku przed snem. Acz dorośli miłośnicy twórczości Bułyczowa też znajdą tu coś miłego dla oka i wyobraźni.

Irena | 2010-06-13

Książka do której kilka razy wracałam , a teraz podsunęłam ją mojej nastoletniej córeczce do przeczytania.

Ergo_sum | 2015-08-07
Przeczytana: 1986 rok

Bardzo przyjemna w czytaniu książka. Ciekawe pomysły. Jak zwykle, nie czułem się rozczarowany :-)

haloperidol | 2010-10-02
Przeczytana: 2010 rok

Chyba najsłabszy tom, mimo ciekawej formy (zbiorku opowiadań).

Everest | 2015-12-27