Jak poślubić markiza

Cykl: Agenci Korony (tom 2) | Seria: Romanse Sprzed Lat
Wydawnictwo: Pol-Nordica
How to Marry a Marquis
Irena

Anglia, rok 1815. Dwudziestotrzyletnia Elizabeth Hotchkiss, dama do towarzystwa lady Danbury, postanawia bogato wyjść za mąż. Tylko w ten sposób zdoła zapewnić godne warunki życia i wykształcenie trójce młodszego rodzeństwa, którym opiekuje się od śmierci rodziców. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności Elizabeth znajduje książkę pod obiecującym tytułem "Jak poślubić markiza", zaś James Siddons, młody i przystojny zarządca, chętnie udziela jej kilku lekcji na temat postępowania z mężczyznami. W niedługim czasie wyniki tej osobliwej edukacji zaskoczą zarówno pojętną uczennicę, jak i jej gorliwego nauczyciela.

atram | 2016-01-14
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Niezwykle ciepła historia miłosna, opowiedziana w lekki i zabawny sposób. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich wielbicieli Lady Danbury:)

victoria_87 | 2011-08-23
Przeczytana: wrzesień 2010

Zabawne sytuacje,duża dawka humoru,XIX-wieczna etykieta szlachecka doprawione romantyzmem - to wszystko znajdziecie w tej książce drodzy czytelnicy.Jest znakomitym lekarstwem na poprawę humoru.Mnie rozśmieszyła do łez.Gorąco polecam.

Menekse | 2013-03-01

Świetnie się czyta, ale nie rozumiem, jak pannę Elizabeth stać było na ciasteczka, skoro cały czas wcina rzepę bo nie ma pieniędzy...

sigma122 | 2016-08-30
Przeczytana: 02 lutego 2015

Jeden z moich ulubionych romansów, do którego wracałam już kilkukrotnie. Bardzo dobrze napisana, szybko się czyta, mnie niesamowicie wciągnęła. Bardzo ciepła i miła opowieść z dużą dawką humoru. Polecam wszystkim miłośniczką romansów historycznych i kotów ;)

agata261 | 2012-05-04

Fakt, książka przezabawna