978-83-7648-318-4
Ilona Łepkowska
Pistacia

Jaka jest naprawdę Ilona Łepkowska? Ilona Łepkowska została ochrzczona przez media mianem „królowej polskich seriali”. Przez krytyków filmowych nazywana jest „Midasem rodzimego show-biznesu”. Znana z ciętego języka widzom „Szkła kontaktowego” w TVN24. Scenarzystka i producentka – autorka sukcesu takich filmów jak: „Och, Karol” (1985), „Kogel-mogel” (1988), „Galimatias, czyli kogel-mogel II”...

Jaka jest naprawdę Ilona Łepkowska?

Ilona Łepkowska została ochrzczona przez media mianem „królowej polskich seriali”. Przez krytyków filmowych nazywana jest „Midasem rodzimego show-biznesu”. Znana z ciętego języka widzom „Szkła kontaktowego” w TVN24. Scenarzystka i producentka – autorka sukcesu takich filmów jak: „Och, Karol” (1985), „Kogel-mogel” (1988), „Galimatias, czyli kogel-mogel II” (1989), „Nigdy w życiu!” (2004), „Nie kłam, kochanie” (2008) oraz licznych seriali, m.in.: „Klan”, „Na dobre i na złe”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”.

Jaka jest naprawdę Ilona Łepkowska? W czym tkwi jej fenomen? Jaka była jej droga do sukcesu? Co ukształtowało jej niezwykłą wyobraźnię? Czego jeszcze nie powiedziała w licznych wywiadach dla kolorowych pism? Praca, rodzina, konflikty i przyjaźnie z aktorami, reżyserami, producentami oraz kulisy powstawania najpopularniejszych polskich seriali telewizyjnych – o tym właśnie jest ta książka – zapis wielogodzinnych rozmów z kobietą, którą tygodnik „Newsweek” umieścił na liście 50 najbardziej wpływowych Polaków.

[opis wydawcy]

Beatris09 | 2017-05-18