Cheops budowniczy piramid

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
historyczna

Napisano już na ten temat wiele książek, ale żadna z nich nie podaje zadowalającego wyjaśnienia tajemnicy piramidy Cheopsa. Tym razem jest inaczej. Mam nadzieję, że z tych kartek zacznie się przed oczami czytelników wyłaniać postać Cheopsa, człowieka, od którego cała sprawa się zaczęła. I po raz pierwszy znajdziecie sensowne i logiczne wytłumaczenie, jak i po co budowano piramidy. Pod koniec tej lektury zamiast „po co” i „jak” nasunie się wam tylko jedno pytanie: „Czemu nikt na to nie wpadł do tej pory?”

źródło opisu: http://www.kiw.com.pl/208080/cheops-budowniczy-piramid

źródło okładki: http://www.kiw.com.pl/208080/cheops-budowniczy-piramid