Motylem jestem, czyli piosenka o mnie samej

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
978-83-7469-623-4
Irena Jarocka
Pistacia

Pierwsza biografia znanej piosenkarki Ireny Jarockiej, której niezapomniane przeboje, takie jak "Motylem jestem", "Wymyśliłam Cię" czy "Odpływają kawiarenki", towarzyszą publiczności od wielu lat. Irena Jarocka wspomina swoje dotychczasowe życie, opowiada o pasjach, rodzinie i estradzie, o porażkach i sukcesach, o odzyskiwaniu siły i wykorzystywaniu doświadczeń na kolejnych etapach swojej wędrówki. Całość wzbogaca ponad 140 unikalnych zdjęć, szczegółowe kalendarium oraz dyskografia i filmografia artystki.

[opis wydawcy]

ardnaskela | 2016-04-23

Książka jest starannie wydana, zawiera wiele pięknych, klimatycznych zdjęć.

Jest to wywiad rzeka z Ireną Jarocką, którza szczerze, z dystansem do siebie i ludzi, opowiada o swoim życiu i karierze.

Lubię takie książki. Kolejny dowód jak dużo pracy i samozaparcia wymaga odniesienie tak zwanego sukcesu.

Polecam.

Ela | 2014-10-15

Warto przeczytać. Wspaniała osoba, bardzo ciekawe życie, mądra i pouczająca książka. Piękna i elegancka kobieta, która odeszła zbyt wcześnie, dopiero niedawno przypadkiem znalazłam jej piosenkę z M. Boltonem...
Pod koniec książki świetny opis chińskiej herbaty.

Paula | 2012-03-14
Przeczytana: luty 2012

Irena Jarocka - ciepła, mądra kobieta. Tak jest przedstawiona w książce, którą stanowi wywiad-rzeka. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o samej piosenkarce, jak i o czasach, w których zaczęła i rozwijała się jej kariera. Do tego piękne zdjęcia.

CORO | 2012-12-13
Przeczytana: 2012 rok

Piękna opowieść nieżyjącej już I. Jarockiej. Napisana ciepłym, lekkim językiem. Czyta się z przyjemnością. Mowa o życiu usłanym nie tylko różami. Początki kariery, życie prywtne. Radość życia, szczęście rodzinne, satysfakcja zawodowa- to temat tej książki.Piękne zdjęcia. Talent,subtelność i urok osobisty Pani I. Jarockiej - sprawia smutek, że odeszła tak szybko.

Katarzyna Paluch | 2016-05-26
Przeczytana: 26 maja 2016