Gorzka pigułka

Bitter Medicine
83-7082-013-1
gorzka pigułka, paretsky sara
dona

Jaka tajemnica kryje się za śmiercią noworodka i jego szesnastoletniej matki? Dlaczego dyrektor szpitala lekką ręką wypłaca niepocieszonemu ojcu i mężowi okrągłą sumę? Kto zamordował lekarza młodej matki? Oto pytania, na które musi odpowiedzieć prywatny detektyw w spódnicy, V.I. Warshawski, przypadkowo zaplątana w kryminalną aferę w świecie medycyny. Nieustraszona, dowcipna i piękna Vic, Amerykanka polskiego pochodzenia, posługuje się sprawnie głową, siłą mięśni i rewolwerem. Jest główną atrakcją sensacyjnego cyklu powieści Sary Paretsk

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 1992

bacha24 | 2015-10-25