Russell Crowe: Tajemnica sukcesu

Wydawnictwo: Nowy Świat
83-88576-57-7
russell, crowe, aktor, gladiator, robin hood
kajarell

Farmer, który stał się niewolnikiem (aktorstwa), niewolnik, który został gladiatorem (ekranu), gladiator, który przeciwstawił się imperium (Hollywood). Jaki naprawdę jest Russell Crowe? Jaki jest ten waleczny gladiator w życiu prywatnym, o którym nienawidzi opowiadać dziennikarzom, by równocześnie z pełną uroku niekonsekwencją dzielić się intymnymi opowieściami ze swoimi fanami? Kim jest ten...

Jaki naprawdę jest Russell Crowe? Jaki jest ten waleczny gladiator w życiu prywatnym, o którym nienawidzi opowiadać dziennikarzom, by równocześnie z pełną uroku niekonsekwencją dzielić się intymnymi opowieściami ze swoimi fanami? Kim jest ten Australijczyk, okrzyknięty następcą Roberta de Niro i Marlona Brando, do którego reżyserzy ślą najlepsze scenariusze, producenci filmowi oferują mu wielomilionowe gaże dorównujące zarobkom Toma Cruise'a, a serwery internetowe fanklubów palą się od przeciążenia z powodu rzeszy wielbicieli przylepionych do ekranu komputerów?

Książka opowiada biografię aktora w porządku chronologicznym, poczynając od dzieciństwa Russella Crowe, aż do jego najnowszego filmu "Piękny umysł".

CharlieBrown | 2016-06-21
luque19 | 2012-11-24