Miłość niedoskonała

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Niedoskonała miłość". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Akapit Press
niebieska

Inne wydania

W marzeniach miłość bywa doskonała. Bywa, że uczucie trzeba sobie samemu wymyślić. Czasem na odległość, nie zawsze wiedząc, co nas czeka u mety, tam, gdzie spełniają się marzenia. Bohaterka MIŁOŚCI NIEDOSKONAŁEJ gotowa jest w pogoni za szczęściem przepłynąć morze, lecz ścieżka jej losu okazuje się bardziej kręta niż się z początku wydaje. Musi więc układać własną mozaikę wśród świata z takich kamyków, jakie napotka na drodze.Warto poświęcić kilka dni i nocy, by po raz kolejny przekonać się, że w lustrze znakomitego cyklu powieści KRYSTYNY NEPOMUCKIEJ o ludzkich doskonałościach i niedoskonałościach przegląda się w los niejednej kobiety. Po MAŁŻEŃSTWIE NIEDOSKONAŁYM / ROZWODZIE NIEDOSKONAŁYM / SAMOTNOŚCI NIEDOSKONAŁEJ znów podążamy trudnym szlakiem ku prawdziwej miłości. Kiedy przyjdzie czas na doskonałość? Nie ma róży bez kolców, ale cóż byłaby warta łatwa do uchwycenia róża. Nie ma miłości doskonałej, ale...

Villiana | 2014-10-12
Przeczytana: 13 września 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

To już czwarta część książki, w końcu wróciło tempo i zaczęło się dziać coś ciekawego. Ale niestety coraz mniej lubię główną bohaterkę. Wszystko jest zawsze źle... Kiedy coś się dzieje, tęskni do stabilizacji i spokoju, gdy jest stabilizacja, nudzi się i szuka emocji.
Ona nie wie, czego chce, ale mam nadzieję, że odnajdzie to w miarę szybko, bo stracę nerwy!

Kasia | 2014-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2014

Uśmiałam się niesamowicie. Nic tylko współczuć tatusia i jego pomysłów.
Sięgam po kolejną część.
Oby więcej takich książek! Oby więcej!

Katherina87 | 2012-11-22

Bywa, że uczucia trzeba sobie samemu wymyślić. Czasem na odległość, nie zawsze wiedząc, co nas czeka u mety, tam, gdzie spełniają się marzenia. Bohaterka tej książki gotowa jest w pogoni za szczęściem przepłynąć morze, lecz ścieżka jej losu okazuje się bardziej kręta niż się z początku wydaje.

Kolejny tom niezwykle popularnej serii autorki, w której znajdują się takie tytuły jak Małżeństwo niedoskonałe, Rozwód niedoskonały i Samotność niedoskonała.

Magnetic_91 | 2013-03-25
Przeczytana: 20 marca 2013

Dla mnie zdecydowanie doskonała.
Wciągająca tak jak poprzednie części. Już wypatruję kolejnej!
Polecam

nellanna | 2011-12-26
Przeczytana: 24 grudnia 2011

Dalej trzyma poziom. Świetne perypetie powojenne, włóczęga na tereny odzyskane, pionierstwo na nich i początki dziwacznych karier nowych powojennych urzędników i notabli. A do tego bohaterowie, których polubiłam od pierwszej części i ...Kacunia.

kamila | 2016-03-02

Książka lekka i szybka w czytaniu.Obyczajowa. Pisana bardzo prostym językiem.Niektórym może wydawać sie wręcz nudna. Watek Reginalda ją trochę ''podkręca''.

staczer | 2012-05-09
Przeczytana: 29 stycznia 2012

podobnie jak pozostałe cześci NIEDOSKONAŁE jest doskonała. Zart, dowcip i realnosć wydarzeń. Polecam.

zaczytana_aga89 | 2012-09-12
Przeczytana: 07 września 2012

Hm,nie potrafię prześlizgnąć się przez tą powieść, niby bohaterowie zabawni, oryginalne teksty ale jak na mój gust zbyt proste, chciałoby się wręcz napisać,że prostackie. Jakoś nie mogę przebrnąć przez ten humor. Książka wita nas stwierdzeniem: ,,mordy macie białe jak dupy aniołów". Raczej jestem zdegustowana niż rozbawiona. Akcja rozgrywa się zbyt wolno, jak dla mnie zwykła obyczajówka, zbyt zwyczajna. Nie polecam!

Sylwia Binkowicz | 2015-07-26
Na półkach: 2015, Przeczytane

Po lekturze 'Samotności niedoskonałej' postanowiłam dać jeszcze jedną szansę temu cyklowi. Niestety... w żaden sposób nie podchodzi mi ta historia. Lektura wydawała mi się momentami strasznie nudna, ciężka, pomimo przystępnego języka i ciekawej kreacji bohaterów.
Mam świadomość, że książki te mogą podobać się wielu kobietom - niestety nie potrafię dopisać się do ich grona i do grona fanek Nepomuckiej.

wisnia90210 | 2013-03-18

kolejna z cyklu, kolejna warta przeczytania!