Biznes w stylu Richarda Bransona

978-83-61225-01-0
biznes, biografia
biznes, finanse
Dawid

We współczesnym świecie biznesu Richard Branson stanowi anomalię. W czasach zdominowanych przez strategów stanowi oportunistę. Za sprawą grupy Virgin powołał do życia zjawisko nie mające precedensu w świecie biznesu. Nigdy wcześniej żadna marka nie objeła swoim zasięgiem tak różnorodnej gamy produktów i usług, odnosząc przy tym tak spektakularny sukces.

WojteK | 2013-09-14

Nie jest to ani pełna biografia, ani nawet spójna historia. Jest to 10 przykazań jakimi kieruje się pan Branson w kreowaniu swojego wizerunku i budowaniu imperium Virgin. Jest to po prostu dobra książka ze wskazówkami, motywacją oraz kilkoma ciekawymi faktami dotyczącymi działalności Richarda. Polecam fanom książek biznesowych i motywacyjnych. Dla reszty raczej niestrawna.

Mnow | 2012-02-12
Przeczytana: 02 października 2011

Poniewaz jestem od lat ~ 20 wielbicielka fenomenu Richarda Bransona to każda pozycja książkowa o nim jest dla mnie fascynująca i wciąga mnie. Nie moge zatem chyba byc obiektywnym opiniodawca w tym przypadku. Jednak mimo to polecam. Moze bedzie ta ksiazka dla kogos nadchnieniem i impulsem do ... tak naprawde, to chyba do wszystkiego co wymaga dobrej energii i pasji. : mniej

Adrian | 2015-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2015