Dar mądrości

Okładka książki Dar mądrości Dave Duncan
Okładka książki Dar mądrości
Dave Duncan Wydawnictwo: Mag Cykl: Siódmy miecz (tom 2) fantasy, science fiction
Siódmy miecz (tom 2)
The Coming of Wisdom
Mag
1999-01-01
1999-01-01
Anna Reszka
Siódmy miecz miecz przeznaczenia szermierz Walie Smith Dave Duncan

Najfajniejsza seria Dave'a Duncana. Polecam.

Nie będę opisywał o czym jest ta książka bo na pewno jest dużo takich recenzji. Mnie jako czytelnika bardziej interesuje parę kwestii takich jak:

Czy książka ma ciekawą fabułę - tutaj 8/10 - Udana kontynuacja fajnej książki.

Czy książka ma ciekawy klimat/budowę świata (czasem klimat książki czyli budowa świata i otoczka z nim związana nie pozwalają mi się oderwać od książki mimo, że książka ma dłużyzny czy nie do końca spójną fabułę) - tutaj 9/10 - Rangi wraz z tatuażami, szkoły różnych profesji itd itp, ciekawa budowa świata.

Czy książkę się dobrze czyta (czy ma dłużyzny przez które trzeba przebrnąć) - tutaj 8/10 - Jest troszkę dłużyzn ale ogólnie czyta się bardzo dobrze.

Ogółem 8/10.

Najfajniejsza seria Dave'a Duncana. Polecam.

Czy książka ma ciekawą fabułę - tutaj 8/10 - Udana kontynuacja fajnej książki.

Rewelacyjny cykl "Siódmy Miecz", o zwykłym człowieku, który przebudza się w ciele szermierza i to nie byle jakiego, bo o najwyższym możliwym stopniu. Wartka fabuła, z ciekawymi zwrotami akcji, dużo walki i trochę filozofowania. Ta lektura wciąga jak sokowirówka.

Wiem wstyd, ale takie z wartką akcją najbardziej lubię. Świetna rozrywka. Nie zmusza do nadmiernego myślenia, czyta się szybko.

Super

Super

Dobrze utrzymane tempo akcji z pierwszej części, świetnie rozwinięte postacie drugoplanowe, idealnie wykreowany komizm sytuacyjny poparty sarkastycznymi komentarzami ze świątyni.

• Mam
  • Przeczytane w 2016
  • Fantastyka i s-f
  • Fantastyka, Sci-fi

Dodaj cytat z książki Dar mądrości