Uwierz mi...

Wydawnictwo: Orion
powieść polska
Bogumiła

"Książka bardzo sugestywna - przemawiając do wyobraźni w barwny i interesujący sposób zdobędzie przede wszystkim serce czytelnika swym pozytywnym spojrzeniem na rzeczywistość. Przeważa w niej wiara w lepsze strony ludzkiej natury. Ożywia bowiem przed nami świat prostych ludzi z ich niezwykłą wrażliwością moralną. Przy współczesnym zamieraniu pozytywnych wartości i upadku autorytetów przypomina, że są one nadal potrzebne. Otwiera swym bogactwem drzwi do królestwa fikcji, której siła tkwi w tym, że bywa doskonalsza od rzeczywistości."
Magdalena Śliwińska

Milusia | 2016-05-03