Dziewczyna taka jak Ty

Take Gril Like You
83-7120-569-4
dziewczyna kingsley amis
dona

Jenny Bunn przjeżdża na południe Anglii, by podjąć pierwszą w życiu pracę nauczycielki. Jest młoda, naiwna, niewyrobiona towarzysko, a przede wszystkim jest dziewicą. W dodatku zakochuje się w cynicznym libertynie Patricku Stadishu, lękając się jednocześnie o swą cnotę. Perypetie tej pary są błyskotliwą grą, w którą Amis wciąga czytelnika bez reszty, racząc go przy tym dowcipnymi obserwacjami obyczajowości powojennej Anglii.

Sienna | 2011-02-17
Przeczytana: 2010 rok

Słodkie, tak bym to nazwała :) Lekka i w miarę dobra, ale bez szałów i ekscytacji.

VVisienna | 2012-03-25

+ "Complete Stories" jeszcze nie PL