Plan Rosie: Jak zdobyć sympatię

Wydawnictwo: Marba Crown
Rosie's Popularity Plan
83-85467-05-X
Wiola-M

Kiedy Rosie przyjmuje zlecenie dla "Baw się z Nami" urządzenia przyjęcia dla Jennifer Peterson, jej przyjaciółki zgodnie stwierdzają, że zupełnie oszalała. Przecież Jennifer jest niesympatyczna i nikt... nikt jej nie lubi. To przyjęcie nie może się udać. Na pewno okaże się wielką klapą. Rosie ma jednak swój plan. Poznała Jennifer lepiej niż reszta koleżanek i uważa, że jest bardzo fajna....

Rosie ma jednak swój plan. Poznała Jennifer lepiej niż reszta koleżanek i uważa, że jest bardzo fajna. Właśnie to przyjęcie, organizowane przez "Baw się z Nami", mimo wielu trudności, pomoże Jennifer znaleźć nowych przyjaciół.

Rosie jest 13-latką, która staje w obronie nowej dziewczyny - Jennifer, która przyszła dopiero do jej klasy. Przyjaciółkom Rosie nie podoba się to, jednak do czasu. Gdy Backy, Allie i Julie zaakceptują rówieśniczkę, krąg przyjaźni poszerzy się o nową osobę, a wszyscy przeżyją razem mnóstwo radości, dzięki firmie "Baw się z nami".

-kasia- | 2016-01-16
Na półkach: Z bibloteki., Przeczytane