Niespodziewane szczęście Allie

Tłumaczenie: Zofia Kierszys
Wydawnictwo: Marba Crown
Allie's Wild Surprise
Wiola-M

To zabawne opowiadanie o przyjaźni, dorastaniu i perypetiach, także... sercowych, czterech dziewcząt: Becky, Rosie, Allie i Julie. A może się z nimi zaprzyjaźnicie? Akurat ta książka z serii "BAW SIĘ Z NAMI" opowiada o Allie. Jest ona wielką fanką Vermilion, a jej największym marzeniem jest być na jej koncercie. Jej marzenie się spełnia! W tej książce powstaje także firma Baw się z Nami, która urządza przyjęcia urodzinowe dla dzieci.

źródło opisu: Marba Crown, 1992

źródło okładki: zdjęcie autorskie