Na równoważni

Tłumaczenie: Zbigniew A. Królicki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The Tightrope Men
83-7082-026-3
dona

Giles Denison budzi się w obcym pokoju. W obcym hotelu. W obcym kraju. W paszporcie widzi obce nazwisko. A w lustrze - obcą twarz...
Ale jeszcze nie wie, że również jest kimś zupełnie innym. I że od niego zależy krucha równowaga między Wschodem a Zachodem...

nadzieja1925 | 2014-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2014

Co byś zrobił jakbyś obudził się w nieznanym ci hotelu, a na dodatek w innym kraju? I odkrył, że wyglądasz zupełnie inaczej? A próbując odkryć swoją osobowość, nie umiałbyś sobie nic przypomnieć – tylko imię i miejscowość w której mieszkałeś? Otworzyłbyś szafę, a tam inne ubrania, dokumenty innego człowieka – którym akurat teraz jesteś – po prostu świat obraca do góry nogami! No i właśnie w takiej sytuacji znajduje się Giles Denison – nasz główny bohater.
Próbując odkryć dlaczego to się stało i kim jest , natrafia na ludzi, którzy znają Meyricka – bo nim właśnie teraz jest – i akurat udaje mu się zamydlić im oczy, no ale potem nie będzie już tak łatwo… Dobrze, że jest kompetentnym człowiekiem i zna się na niektórych rzeczach, które akurat ratują mu życie.
Dzięki pewnemu zdarzeniu poznaje Careya, któremu wyjawia prawdę, a on wprowadza go w niebezpieczną misję, która warta jest fortunę.
Dodatkowo pojawia się Lyn (córka Meyricka) na której zmiana osobowości ojca robi diametralne...

Krzysztof | 2014-06-04
Przeczytana: 16 lutego 2014

Pomysł i sam początek znakomity, później jest już dużo gorzej, ale zakończenie jak najbardziej w porządku.

wiejskifilozof | 2012-09-04

Fajna książka , ekstra przygoda w Norwegii , Finlandii , ZSRR .Pomysł był wprost niesamowity , nigdy jeszcze nie czytałem takiej książki .

elhombre | 2011-01-14
Przeczytana: 1993 rok

Pamętam , że wciągęła mnie bez reszty. Bardzo dobra.

PaQPawel | 2014-01-11
Przeczytana: 31 grudnia 2013

Bardzo wciągająca książka.Jedna z lepszych, jakie do przeczytałem do tej pory(grudnia 2013roku).

ewa | 2017-05-01
Marcin Mazur | 2017-03-12