Zegar, czyli nakręcona opowieść

Clockwork or All Wound Up
83-240-0397-5
zegar, Pullman
Moriana

Tik-tak, tik-tak, tik-tak! Takie historie się zdarzają. My je nakręcamy, a potem nikt już w żaden sposób nie potrafi ich zatrzymać. Młody zegarmistrz i straszliwy rycerz. Mechaniczny książę i złowieszczy doktor Kalmenius, podobno z piekła rodem. To postacie z historii opowiadanej pewnego zimowego wieczoru. Nagle rzeczywiste wydarzenia w niewytłumaczalny sposób splatają się z opowieścią i...

Tik-tak, tik-tak, tik-tak!

Młody zegarmistrz i straszliwy rycerz. Mechaniczny książę i złowieszczy doktor Kalmenius, podobno z piekła rodem. To postacie z historii opowiadanej pewnego zimowego wieczoru. Nagle rzeczywiste wydarzenia w niewytłumaczalny sposób splatają się z opowieścią i toczą w makabrycznym, niepowstrzymanym pędzie. Zupełnie jak nakręcony zegar...

Sadi | 2015-06-18

Książkę czytałam jako dziecko i wydała mi się fenomenalna, dlatego pozostawiam 10 gwiazdek, jakie kiedyś bym jej dała :)

Rosemarie | 2011-12-05
Przeczytana: 04 grudnia 2011

Momentami nużąca, ale dało się ją przeczytać.

Mcdulka | 2012-02-22
Na półkach: Przeczytane, En español, 2012
Przeczytana: 16 lutego 2012

niby taka historia, ktora kazdy z nas zna
niby sie przypuszcza jak sie zakonczy
ale jednak jest w niej cos co moze sie spodobac

Floralmaggie | 2016-06-14

Zupełnie już nie pamiętam o czym, ale pamiętam, że czytałam ją jako dziecko i wydawała mi się wtedy świetna.

hubies | 2016-03-01
FelixFelicis | 2015-07-29