Trzecia połowa

Wydawnictwo: Biuro Literackie
Trzecia połowa
poezja, poeta, wiersze, literatura, piękna
poezja

Świetlicki jest delikatny delikatnością ojca kibicującego swemu dorastającemu synowi, który kroczy niepewnie od jednego zniszczenia do drugiego; wrażliwością mężczyzny, który zawsze musi być jakiś, w środku, choć nigdy naprawdę i do końca w środku nie jest; subtelnością faceta świadomego swej kanciastości i chropowatości, który mimo to niezdarnie próbuje nie spłoszyć tego, co jest równie nietrwałe jak numer telefonu na pudełku zapałek." Mariusz Urbanek

Fox Mulder | 2011-08-03
Na półkach: Przeczytane, Poezja, Posiadam
Przeczytana: 2008 rok

Jedna z najciekawszych książek tego autora. Gorąco polecam.

Tomasz Wojewoda | 2016-09-30
Przeczytana: 2007 rok