Exile's Honor

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Valdemar". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: DAW Books
978-0756401139
angielski

This stand-alone novel in the best-selling Valdemar series tells the story of Alberich...

When Alberich took a stand for what he believed in-and defected-he was chosen by one of the magical Companion horses...to serve the queen of Valdemar.

Gwena | 2010-10-25
Przeczytana: 2008 rok

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich lubiących świat Valdemaru. Ten pierwszy tom dylogii (Exile's Honor i Valor) jest prequelem dziejącym się w czasach panowania ojca Selenay - Sendara. Echa opisywanych w tej książce wydarzeń przewijają się przez "Strzały królowej" i resztę pozycji opisujących panowanie Selanay.
Exile's Honor należy do lepszych książek z tego świata. Na szczęście Mercedes Lackey pisze językiem zrozumiałym nawet dla słabo znających angielski, bo nie zanosi się na wydanie tej pozycji po polsku.

Arahila | 2016-03-31
Janusz Zołociński | 2015-10-06