Wiek chaosu

Cykl: Zniszczona Ziemia (tom 3) | Seria: Wielkie Serie Fantasy
Wydawnictwo: Amber
The Age of Chaos
czarodzieje, walka

Księżniczka Gemma wraz z Ardenem, wspomagani przez czarodziei z latającego miasta, podejmują walkę z Wielkim Przywódcą, który, wykorzystując wysoko rozwiniętą technologię, pragnie zawładnąć światem.

InnerSpirit | 2017-02-02
Na półkach: Przeczytane, Fantasy
Przeczytana: 30 stycznia 2017

Do połowy nic się nie dzieje, jest sprzątanie bałaganu z poprzednich części, potem wątki ruszają ku wspólnemu końcowi. Cykl "Zniszczona Ziemia" zawiera bardzo dużo elementów fantasy i to jest jego pierwszy plus. Drugi plus należy się za pozytywność tych książek. Jeśli się lubi fantasy można przeczytać.

michnar3 | 2013-05-11
Przeczytana: 11 maja 2013

Arcydzieło!
Piękne zakończenie cyklu, szczególnie końcówka.
Epickość promienieje. Idealne high fantasy z dodatkiem magicznej filozofii i dobrego humoru, a nawet małego romansu. Książka dla każdego!!

Mamerkus | 2016-03-26
Przeczytana: 26 marca 2016

Koniec jest taki, jak i początek, czyli sztampa, wtórność i przeciętność. Wielka miłość, wielkie zło, powielanie, wręcz kopiowanie wcześniejszych, lepiej poprowadzonych pomysłów ("Świat czarownic"). Do tego fabuła nudna jak flaki z olejem, przez wiele stron nie dzieje się absolutnie nic, autorzy skupiają się na klejeniu kolejnych romansów, a gdzieś w tle jakaś tam kiepska podróbka Saurona siedzi sobie w swoim stechnicyzowanym Mordorze grzecznie czekając, aż nasi bohaterowie przyjdą i dadzą mu łupnia.

Aliath | 2016-11-20
Szary_Wilk | 2016-09-15