Transakcja Kobry

Tłumaczenie: Michał Szybisz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kobra". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Cobra Bargain
83-7082-883-3
cykl, Kobra, fantastyka

W Radzie Światów Kobr narasta opozycja. Największe wyzwanie staje przed Jim, siostrzenicą Corvina Moreau, gubernatora Aventiny. Pragnie ona zostać Kobrą, ale jeszcze żadnej kobiety nie przyjęto do Akademii. Szansę daje jej misja zgromadzenia informacji o rozwoju techniki lotów kosmicznych na planecie Qasam. Szpiegowski wahadłowiec zostaje jednak zestrzelony i tylko Jim wychodzi z życiem z katastrofy.

Jacek | 2016-07-19
Daniła | 2013-09-26
Judge | 2013-06-25
Andi | 2013-02-25
Placio74 | 2012-11-09
Na półkach: Przeczytane, ...???