Transakcja Kobry

Cykl: Kobra (tom 5) | Seria: Wielkie Serie SF
Wydawnictwo: Amber
Cobra Bargain
cykl, Kobra, fantastyka

W Radzie Światów Kobr narasta opozycja. Największe wyzwanie staje przed Jim, siostrzenicą Corvina Moreau, gubernatora Aventiny. Pragnie ona zostać Kobrą, ale jeszcze żadnej kobiety nie przyjęto do Akademii. Szansę daje jej misja zgromadzenia informacji o rozwoju techniki lotów kosmicznych na planecie Qasam. Szpiegowski wahadłowiec zostaje jednak zestrzelony i tylko Jim wychodzi z życiem z katastrofy.

Adam | 2017-01-15
Przeczytana: 19 stycznia 2017