Kobry Aventiny

Tłumaczenie: Andrzej Syrzycki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kobra". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Cobra
83-7169-826-4

Jonny Moreau razem z innymi Kobrami służy Dominium Ludzi, ochraniając przed niebezpieczeństwami osadników z nowej kolonii na Aventinie. W obliczu buntu swoich kolegów musi jednak podjąć decyzję, od której może zależeć jego przyszłe życie. Chcąc skutecznie bronić interesów powierzonych jego opiece ludzi, Jonny zostaje politykiem, a w obliczu zagrożenia ze strony Troftów wykazuje, ze potrafi rozwiązywać problemy nie tylko przy użyciu siły.

Nożu | 2016-02-11
Przeczytana: 07 lutego 2016

Nie będę oceniał poszczególnych części, gdyż cykl ten postrzegam, jako całość. Co miałem napisać napisałem przy okazji tomu pierwszego.

Jacek | 2016-07-19
Przeczytana: 18 lipca 2016