Wybór większości i Wiersze z okolic

Wydawnictwo: Biuro Literackie
978-83-606-0251-5
poezja, poeta, wiersze, literatura, piękna
poezja

"Wybór większości i Wiersze z okolic" z rysunkiem Marcina Świetlickiego W zapowiadanym tomie znajdzie się wznowienie Wyboru większości (1995), w którym poeta wprowadził niewielkie zmiany, a na "Wiersze z okolic" złożą się teksty wyróżnione w konkursie organizowanym przez "bruLion" w 1989 roku oraz wybrane przez poetę utwory z lat 1993-1998, nie publikowane dotąd w żadnej z jego książek....

"Wybór większości i Wiersze z okolic" z rysunkiem Marcina Świetlickiego

W zapowiadanym tomie znajdzie się wznowienie Wyboru większości (1995), w którym poeta wprowadził niewielkie zmiany, a na "Wiersze z okolic" złożą się teksty wyróżnione w konkursie organizowanym przez "bruLion" w 1989 roku oraz wybrane przez poetę utwory z lat 1993-1998, nie publikowane dotąd w żadnej z jego książek. Niektóre z nich ukazały się w "Czasie Kultury", "Kresach", "NaGłosie" i "Nowym Nurcie".

Mateusz | 2010-06-10
Vertebra | 2015-12-29