Małżeństwo Anny

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książka Dla Każdego [Pax], Małżeństwo Anny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX
powieść, życie, rodzina
Wiola-M

To pierwsza część dyptyku powieściowego, którego drugą stanowią "Dzieci Anny". "Małżeństwo Anny" obejmuje czas od początku stulecia do pierwszych lat po II wojnie światowej. Losy bohaterów zostały ukazane na tle panoramy społeczno - politycznej; wiele wątków i szerszych odniesień historycznych: powstania śląskie, zamach majowy, okupacja, Powstanie Warszawskie i czas popowstaniowy. I jak na...

To pierwsza część dyptyku powieściowego, którego drugą stanowią "Dzieci Anny".
I jak na okładce napisano: "powieść dla każdego".

eunice | 2014-08-06
Na półkach: Przeczytane, Nie do końca
Przeczytana: 06 sierpnia 2014

Nie byłam w stanie jej dokończyć, bo jest śmiertelnie nudna. Książka należy do serii wydawniczej "Książka dla każdego". Według mnie to "Książka dla każdego, kto nie zaśnie przy czytaniu".

Zoś | 2014-08-08

Bardzo mi się podobało. Aczkolwiek książka może niektórych razić swą edukacyjną formą we wpajaniu wartości, co przecież dobra literatura powinna czynić. Chodzi o wartości, których naucza Kościół. Polecam zwłaszcza osobom, które mają dosyć scen łóżkowych i współczesnego zepsucia moralnego w książkach i filmach.

alinap | 2016-02-08
Przeczytana: 27 stycznia 2016