Pociąg do podróży

Wydawnictwo: Noir sur Blanc
83-86743-77-8
podróż, czas, intryga, historia

Pociąg do podróży opowiada o wyprawie dwóch bohaterów wehikułem (w tym wypadku właśnie pociągiem) czasu do krain obyczajowości i kultur z przełomu ostatnich wieków, z poleceniem wykonania bardzo szczególnej misji; od tego, czy się ona powiedzie, zależeć będą losy świata. W wymyślne intrygi wciągniętych jest wiele postaci historycznych; odgadywanie ich tożsamości jest dodatkową atrakcją i radością dla czytelnika.

E_P_Fandorin | 2016-10-06
Przeczytana: 06 czerwca 2016