Na gorącym uczynku. Część I

Wydawnictwo: Von Borowiecky
historyczna

Wszystkie choroby, na jakie cierpi współczesne nam życie publiczne, miały swój okres inkubacji właśnie na początku lat 90. XX wieku. Rzeczpospolita, która wówczas powstawała, od swych narodzin ufundowana była na kłamstwie. Przykładem może być choćby zmiana ordynacji wyborczej już w trakcie wyborów do tzw. Sejmu Kontraktowego. Od początku jej istnienia próbowano też ograniczać sferę wolności obywatelskich i zawężano, albo wprost dyskredytowano, możliwość wyboru.

MarcinH | 2015-04-29
Badbishop | 2011-10-18