Tajemnice władców Polski

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemnice...". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Publicat
83-245-0982-8
historia
Łukasz Kuć

Fascynujące dzieje 42 władców Polski - od Mieszka I do Stanisława Augusta Poniatowskiego:
- skrywane tajemnice, nieznane fakty, anegdoty i ciekawostki - sprawiają, że książę czysta się jednym tchem
- szczegółowe kalendarium dziejów Polski i świata - poszerza wiedzę o minionych epokach
- ilustracje i ryciny - obrazowo przedstawiają zdarzenia

Monika | 2012-02-28
Przeczytana: 28 lutego 2012

Książka dobra, ale bez fajerwerków. Tytuł bardzo mylący. Nie znalazłam tajemnic w tej książce. To po prostu poczet władców nie odbiegający od przeciętnych wydawnictw tego typu.

Książka zdecydowanie przeciętna. Nie ma w niej tajemnic - tak jak tytuł wskazuje. Są w niej czyste fakty o naszych królach. Nie zostały przedstawione zbyt ciekawie. Cała książka jest czarno biała i nie wiadomo za co się zabrać.

Asthenia | 2017-01-07
książek: 2009