8320315395
Nutria

W słotny letni dzień do letniego domku Izabeli i jej męża pukają dwie przemoknięte osoby... Dominika i Filip. Tłumacząc się złą pogodą i zmęczeniem, proszą o nocleg. Lecz nie jest to powód, dla którego pojawiają się w spokojnym życiu Izabeli i profesora. Tak częsty u Krystyny Siesickiej zabieg - teraźniejszość miesza się z przeszłością... Krótkie opowiadanie, wątki czterech niebanalnych...

Tak częsty u Krystyny Siesickiej zabieg - teraźniejszość miesza się z przeszłością... Krótkie opowiadanie, wątki czterech niebanalnych bohaterów, którym przeszłość nie może dać spokoju.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

wkwiatki | 2010-08-25

Świetna, mądra książka.

Krzysiek | 2015-06-22

Prosta i przyjemnie się czyta.

pisareczka | 2016-03-16
Anna | 2016-03-06