Kajtkowe przygody

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
kryptonite

Zbiór opowiadań autorstwa Marii Kownackiej traktujący o przygodach bociana Kajtka, który ze względu na złamane skrzydło nie mógł odlecieć do ciepłych krajów i został przygarnięty przez państwo Orczyków, na których domu znajdowało się jego rodzinne bocianie gniazdo. Narracja utworu jest pierwszoosobowa, narratorem jest uosobiony Kajtek; ten zabieg jest zastosowany także w stosunku do innych zwierząt. Kajtkowe przygody są lekturą w szkole podstawowej dla klasy trzeciej.

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Brinka | 2012-12-16
alessandrea | 2012-12-15
Detain | 2012-12-15
cherry | 2012-12-15
Przeczytana: 1998 rok
Kotik | 2012-12-14
Na półkach: Przeczytane, Moje :)
caroline | 2012-12-13
locoperal | 2012-12-12