Praca z energiami, aurą i czakrami

Wydawnictwo: Ravi
Energiearbeit mit Auras und Chakras
83-7229-050-4
Karol Cetlin

Każde przedstawione tu ćwiczenie może mieć wpływ na lepsze rozumienie własnej osoby oraz może przyczynić się do poprawy samopoczucia. Jego wykonywanie zaś powinno być przyjemne i przynajmniej na krótko skierować naszą uwagę ze świata zewnętrznego na własne wnętrze. To w głębi nas bowiem jest nieskończenie wiele do odkrycia. Wszystko tu nagle staje się kolorowe, ukazując inny wymiar codzienności, która wydaje się nam często szara i monotonna.

| 2013-04-27
Na półkach: Teraz czytam, Ulubione, Posiadam