Tapatiki kontra Mandiable

Wydawnictwo: Nowy Świat
8 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
bythewoods

Pełne wydanie fantastycznej sagi o mieszkańcach planety Tapatia, którzy pewnego razu postanowili wybrać się na Ziemię, aby sprawdzić czy jest ona kolebką ich rodu. Kultowy już dzisiaj cykl książek Marty Tomaszewskiej o Tapatikach w niczym się nie zestarzał - nadal bawią nas i wzruszają: buntowniczy Tapatik, wrażliwa Tapati, psotny Bimbel, zarozumiały Dziadek Tik i opiekuńcza Babcia. W trzeciej...

W trzeciej części cyklu Tapatiki ścierają się z bezwzględnymi Mandiablami.

źródło opisu: Nowy Świat, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Efemeryda | 2017-07-14

Rewelacyjna, pełna ciepła i humoru książeczka z mojego dzieciństwa. Niedawno przerobiłam cykl z nowym pokoleniem. Nadal Tapatiki mnie wzruszają i kocham Gurula a Tapatik.A Dziadek- samochwała i pełna domowego ciepła Babcia Dusia czyż nie są wspaniali?

Prek | 2016-11-13
aga | 2016-09-20