Tapatiki kontra Mandiable

Wydawnictwo: Nowy Świat
bythewoods

Pełne wydanie fantastycznej sagi o mieszkańcach planety Tapatia, którzy pewnego razu postanowili wybrać się na Ziemię, aby sprawdzić czy jest ona kolebką ich rodu. Kultowy już dzisiaj cykl książek Marty Tomaszewskiej o Tapatikach w niczym się nie zestarzał - nadal bawią nas i wzruszają: buntowniczy Tapatik, wrażliwa Tapati, psotny Bimbel, zarozumiały Dziadek Tik i opiekuńcza Babcia. W trzeciej...

W trzeciej części cyklu Tapatiki ścierają się z bezwzględnymi Mandiablami.

źródło opisu: Nowy Świat, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie