Tablice matematyczne, fizyczne, chemiczne, astronomiczne

Wydawnictwo: Park
83-7266-161-8
popularnonaukowa
Pistacia

Starannie przemyślany i skompletowany zestaw tablic matematycznych, fizycznych, chemicznych oraz astronomicznych, może przydać się uczniom głównie z gimnazjum i liceum oraz studentom. Nauczyciele zaś znajdą w książce doskonałe kompedium, które pomoże w nauczaniu. Książka zalecana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

[opis wydawcy]

Książka zawiera zestaw odpowiednio skompletowanych, starannie przemyślanych tablic matematycznych, fizycznych, chemicznych oraz astronomicznych przeznaczonych jako uzupełniający materiał dydaktyczny dla uczniów, studentów w początkowym okresie studiów. Może być również wykorzystywana przez nauczycieli, stanowiąc doskonałe kompendium.

nml | 2014-08-11
Weronika | 2013-12-20