Psychologia autoprezentacji w kuchni

Wydawnictwo: Impuls
978-83-7587-214-9
mantra

Czytelnik znajdzie tu w przyjemny i dostępny sposób opisane zarówno podstawowe elementy szerokorozumianej autoprezentacji jak i też wypróbowane ekspresowe, pyszne i efektowne potrawy. Książka dla każdego – młodych, osób starszych, kobiet, mężczyzn, tych którzy szukają pracy i tych którzy pracują, tych którzy znaleźli swoją drugą "połówkę" i tych którzy nadal szukają, tych którzy uwielbiają...

Książka dla każdego – młodych, osób starszych, kobiet, mężczyzn, tych którzy szukają pracy i tych którzy pracują, tych którzy znaleźli swoją drugą "połówkę" i tych którzy nadal szukają, tych którzy uwielbiają gotować i dla tych, którzy przypalają wodę na herbatę.

Lena | 2012-08-25
ask | 2012-04-30