Emocjonalny i fizyczny rozwój twojego dziecka przez pierwsze lata życia: punkty zwrotne

Tłumaczenie: Joanna Cielecka-Kuszyk
Wydawnictwo: Amber
Touchpoints: your child's emotional and behavioral development
83-241-1248-0
mantra

Każde dziecko rozwija się w indywidualnym tempie. Po okresie przyśpieszonego rozwoju następują okresy zahamowania, a nawet agresji. Takie chwile budzą niepokój rodziców. Doktor Brazelton na podstawie swojej 40-letniej praktyki przedstawia rozwój fizyczny, emocjonalny i poznawczy dziecka, a zwłaszcza trudne momenty, dostarczając rodzicom pełnej informacji o dziecku i jego potrzebach w pierwszych latach życia.

Kamila | 2015-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2015