Szlagiery starej Warszawy - śpiewnik andrusowski

Wydawnictwo: Boston
Szlagiery starej Warszawy - śpiewnik andrusowski
83-902252-0-4
muzyka

Dykteryjki, powiedzonka, skecze, szmonces i liryka, a przede wszystkim słowa i nuty starych ballad, piosenek warszawskich, lwowskich, żydowskich, więziennych oraz wywodzących się z przedwojennego kabaretu. Słowniczek wyrazów gwarowych dla zamiejscowych przybyłych do Syreniego Grodu. Pokaźnych rozmiarów zbiorek klezmera rodem z Czerniakowskiej, rarytas dla pasjonatów historii polskiej piosenki...

Słowniczek wyrazów gwarowych dla zamiejscowych przybyłych do Syreniego Grodu. Pokaźnych rozmiarów zbiorek klezmera rodem z Czerniakowskiej, rarytas dla pasjonatów historii polskiej piosenki i rozrywki.

Polaraksa | 2012-01-07
Rinion | 2013-07-22